![Lisansüstü Öğrencilerimiz Tübitak Bursu Almaya Hak Kazandı](http://bdb.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://bdb.nny.edu.tr/files/images/Haber/SABE%20TUB%C4%B0TAK%20BA%C5%9EARI%20afi%C5%9F.jpg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
10 Oca 2023
Lisansüstü Öğrencilerimiz Tübitak Bursu Almaya Hak Kazandı
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Doktora öğrencilerimizden Seda Sultan Sağır ve Aslıhan Beşparmak 2211-A Genel Yurtiçi Doktora Bursu almaya hak kazanmıştır. Tezli Yüksek Lisans öğrencilerimizden Beyza Kaldırım, Mümine Kübra Serçe ve Burcu Ersoy 2210-A Yurtiçi Genel Yüksek Lisans Bursu almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.